تاریخ انتشار : سه‌شنبه 8 مارس 2022 - 22:09

افزایش صادرات محصولات سالم با گسترش کلینیک های کشاورزی

افزایش صادرات محصولات سالم با گسترش کلینیک های کشاورزی
مدیر جهاد کشاورزی کاشمر بر کنترل و بازدید از انبارها و محل های ذخیره سموم تأکید نمود

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی کاشمر:همزمان با کل کشور مانور بزرگ مقابله با سموم و آفت کش های غیرمجاز و تقلبی در شهرستان کاشمر برگزار می شود.

مدیر جهاد کشاورزی کاشمر در جلسه دومین مانور بزرگ مقابله با سموم و آفت کش های تقلبی گفت:اگر خواسته باشیم شهرستان کاشمردر حوزه صادرات محصولات سالم کشاورزی سهمی داشته باشد حتما می بایست کلینیک های حفظ نباتات کشاورزی را در سطح شهرستان گسترش و از آن ها حمایت کنیم.
محمد شجعی افزود: سموم و آفت کش ها در حوزه کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ارتباط مستقیم با سلامت غذایی مردم دارد.
وی ادامه داد:مجموعه جهاد کشاورزی کاشمر با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بین کشاورزان منطقه با آموزش و ترویج تولید محصول ارگانیک سعی براین دارد مصرف سموم و آفت کش ها در محصولات کشاورزی منطقه ترشیز بزرگ را به حداقل برساند .
مدیر جهاد کشاورزی کاشمر بر کنترل و بازدید از انبارها و محل های ذخیره سموم تأکید و اظهار کرد:در راستای مانور بزرگ مقابله با سموم و آفت کش های غیر مجاز و تقلبی ، در شهرستان کاشمر نیزاکیپی متشکل ازمعاون فنی ، رئیس اداره تولیدات گیاهی ،حراست و بازرسی و مسئول حفظ و نباتات جهاد کشاورزی، تعزیرات،نماینده اداره صمت،رابط نظام مهندسی،اصناف و اماکن نیروی انتظامی از فروشگاه های سموم سطح شهرستان بازدید به عمل خواهند آورد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.